Loading...
„Náš problém není v tom, že toho víme málo.
Náš problém je, že mnoho z toho, co víme, není pravda.”
Will Rogers

O konferenci

Jak nepodléhat klamům našeho vlastního mozku? Jak zlepšit svoji argumentaci a práci s informacemi? Jak se naučit lépe rozhodovat ohledně zdraví, výchovy či práce?

Smyslem konference je předat účastníkům znalosti jak zlepšovat své kritické myšlení. Pokud lépe rozumíme tomu, jak věci doopravdy fungují, dokážeme dělat lepší rozhodnutí. V dnešním světě je právě práce s informacemi důležitou dovedností napříč obory.

Diskutujte s námi na Twitteru pod hashtagem #krimys.

Záznamy z konference

Záznamy z konference jsou dostupné zde: http://slideslive.com/growjob/kriticke-mysleni-a-objektivita-2016

den

hodin

řečníků

účastníků

speakeři

František Koukolík

František Koukolík

Zabývá se vztahem mozku a chování. Pracuje na pozici primáře patologického oddělení Fakultní Thomayerovy nemocnice v Praze. Přednáší na 3. Lékařské fakultě UK. V roce 1992 získal cenu Akademie věd za popularizaci vědy.

František Koukolík

MUDr. Koukolík je český neuropatolog, autor desítek knih, propagátor kritického myšlení a držitel mnoha vědeckých ocenění
Ludmila Hamplová

Ludmila Hamplová

Absolventka gender studies, pracovala v homosexuálním časopise Lui magazín, kde byla jedinou heterosexuální vdanou redaktorkou v dějinách podobých periodik celého světa. Pracovala například pro Reflex. Píše o zdraví, životním stylu a psychologii.

Ludmila Hamplová

Spisovatelka a novinářka, publikuje ve Zdravotnickém deníku a Lidových novinách, věnuje se oblasti komunikace mezi pacienty a lékaři
Milan Hejný

Milan Hejný

Je autorem nebo spoluautorem 16 matematických publikací a více než 270 publikací z didaktiky matematiky. Přednášel na 13 zahraničních univerzitách a na více než 30 mezinárodních konferencích. Je profesorem na Pedagogické fakultě UK v Praze.

Milan Hejný

Prof. Hejný je český matematik, odborník na vzdělávání, popularizátor kritického myšlení u dětí
Kateřina Veselovská

Kateřina Veselovská

Získala Ph.D.ve výpočetní lingvistice, věnuje se postojové analýze, vyučuje předmět Lingvistické aplikace na UK v Praze a UP v Olomouci, je také absolventkou divadelní vědy Filozofická fakulta UK v Praze.

Kateřina Veselovská

Pracovnice Ústavu formální a aplikované lingvistiky MFF UK, odbornice na automatické zpracovávání emocí v rámci psané i mluvené řeči
Petr Ludwig

Petr Ludwig

Inženýr z VUT v Brně se zameřením na teorii komplexních systémů. Založil vzdělávací institut GrowJOB, který převádí do praxe vědecké poznatky z oblasti behaviorální ekonomie. Jeho knihy Konec prokrastinace se prodalo 65.000 výtisků, má 15. dotisků a je překládána do 6 jazyků.

Petr Ludwig

Autor knižního bestselleru Konec prokrastinace a popularizátor poznatků neurověd a behaviorální ekonomie
Filip Doušek

Filip Doušek

Věnuje se fenoménu bigdata a jeho dopadu na každodenní život. Využitím a analýzou velkých dat se zabývá ve společnosti Mibcon. Pracoval 15 let v poradenství v ČR, Velké Británii a Asii. Je autor románu Hejno bez ptáků, na kterém pracoval 12 let.

Filip Doušek

Autor knihy Hejno bez ptáků, ekonom a specialista na analýzu velkých dat
Lukáš Hána

Lukáš Hána

Studoval diplomacii na VŠE a psychologii a management na École Supérieur de Commerce de Rennes ve Francii. Jako mentor spolupracuje s inkubátorem pod ČZU Point one.

Lukáš Hána

Konzultant a školitel GrowJOB se specializací na práci s pozorností a aplikaci kritického myšlení, spoluautor kurzu kritického myšlení na VŠE

Program

Partneři

Pořadatel konference

Podporovatelé

 

Chcete se stát partnerem konference?

Ozvěte se nám a domluvíme podmínky spolupráce.

Chci se stát partnerem

Kontakt

Místo konání
Kino Lucerna
Vodičkova 704/36
Praha 1

Organizátor konference

GrowJOB s.r.o.

www.growjob.com

IČ: 28310888, DIČ: CZ28310888

Národní 32, Praha 1